NARAMAE CANNONAU RISERVA

 

Druh vína: suché
Barva: rubínově červená se světlými granátovými odlesky
Vůně: intenzivní vůně ovoce s typickými náznaky středomořských bylin, mezi kterými vyniká Elicriso (Smil italský), lehce kořenité tóny a balsamikový závěr
Chuť: na začátku je pikantní s pěkným objemem ve středu úst a dlouhým a elegantním závěrem
Doporučení: hodí se ke zrajícím sýrům a pokrmům z masa a zvěřiny
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Skladem
Kód: 150
299 Kč –6 % 279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Kategorie: Červená vína
Odrůda vína: Cannonau
150 NARAMAE CANNONAU RISERVA (medaile)
Akce
299 Kč –6 %

NARAMAE CANNONAU RISERVA

NARAMAE CANNONAU RISERVA - Živé, intenzivní a elegantní červené víno ze Sardinie odrůdy Cannonau. Naramae je pokračovatel světově oceňovaného vína Cannonau Riserva.
Cannonau Riserva pochází z vybraných vinic umístěných u sardinské obce Jerzu, území věnované této ikonické révě.
Vinice se nacházejí na žulové a jílovité půdě v kopcovitých oblastech s různou nadmořskou výškou. Průměrné stáří vinné révy je 40 let.

 

Produktová řada: SELEZIONE

Servírovací teplota: 18​ ​– 20 °C

Objem: 0,75 L 

Ročník: 2018

 


Parametry *):

Obsah alkoholu:                            14,5 %

Obsah kyselin g/l:                         4,7

Obsah zbytkového cukru g/l:     [N/A]

Obsahuje siřičitany


*) Hodnoty se mohou nepatrně měnit podle ročníku a stáří vína.


 

Ocenění:

2022 Stříbrná medaile Concours Mondial de Bruxel

 

Ochutnejte toto vynikající víno ze Sardinie.

Cantina Santa Maria La Palma

Sardinie je krásný ostrov v Tyrhénském moři, který je známý svými krásnými plážemi, křišťálově čistým mořem a také svými vynikajícími víny. Mezi nejvýznamnější sardinská vinařství patří Cantina Santa Maria La Palma. Toto vinařství se nachází v oblasti Alghero, nedaleko od pobřeží, a je jedním z nejvýznamnějších na ostrově. Založené v roce 1959, se rozprostírá na téměř 700 hektarech půdy, na které se pěstují hlavně odrůdy Vermentino, Cannonau a Cagnulari. Tyto odrůdy jsou typické pro Sardinii a mají unikátní chuť a vůni, která je charakteristická pro sardinská vína.

Vinařství Cantina Santa Maria La Palma je známé pro svou vysokou kvalitu a tradici. Je to jedno z nejstarších vinařství na Sardinii a již dlouho se pyšní tím, že vyrábí jedinečná a vynikající vína. Kromě kvalitních hroznů je rozhodující i půda a klimatické podmínky, které mají vliv na chuť a aroma vína. Sardinie má ideální podmínky pro pěstování hroznů s vynikající chutí a aromatem, díky 240 slunečným dnům v průměru ročně.

Cantina Santa Maria La Palma nabízí širokou škálu vín, která jsou vyráběna s maximální pečlivostí a pozorností ke každému detailu. Mezi nejoblíbenější patří suchá bílá vína z odrůdy Vermentino, jako jsou Aragosta, Blu a Papiri. Tyto vína mají vynikající chuť a vůni, která je charakteristická pro vína ze Sardinie. Dále jsou tu suchá červená vína z odrůd Cannonau a Cagnulari, jako jsou LE BOMBRADE, VALMEL, RISERVA a CAGNULARI, která mají bohatou chuť a intenzivní aroma.

Cantina Santa Maria La Palma je velmi oblíbená mezi milovníky vína a má mnoho ocenění a uznání jak v Itálii, tak i v zahraničí. Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí ochutnat skvělá vína ze Sardinie a vychutnat si nádhernou chuť a aroma této krásné oblasti.

Zpět do obchodu